wtorek, 14 grudnia 2010

5 prostych porad jak zrobić choinke z papieru

Cześć!

podział kartki
Mam dzisiaj dla Ciebie coś specjalnego, mianowicie chodzi o prostą choinkę z papieru. Pierwsze co będzie Ci potrzebne to 2 arkusze kolorowego papieru najlepiej A3 (blok kolorowy A3 można kupić prawie w każdym supermarkecie kosztuje coś około 3 złotych)arkusz zielony i arkusz brązowy. Będziesz potrzebował również nożyczki, klej, ołówek, linijkę i chyba wszytko. z arkuszy wycinamy 5 kawałków papieru, 4 kwadraty zielone i jeden brązowy. Dwa zielone kwadraty 8,5x8,5cm, jeden zielony kwadrat 21 centymetrowy, i dwa kwadraty 15 centymetrowe(jeden zielony jeden brązowy).  Po  prawej stronie jest pokazane jak można podzielić kartkę, ale jak Ty to zrobisz zależy tylko od Ciebie ;]. (jeżeli chcesz zrobić więcej niż jedną to trochę zmodyfikowałbym ten podział kartki żeby maksymalnie wykorzystać zielone kawałki ;})

Ok zakładam że masz już zrobione kwadraty teraz tylko musisz je poskładać :P najprzyjemniejsza chwila. hmm mógłbym Ci opisać jak to zrobić tylko pewnie mało byś zrozumiał-a. Dlatego wrzucę tu filmik:Zgięcia są naprawdę łatwe i do tego choinka naprawdę ładnie wygląda!!! Teraz pochwale się swoja:
Bardzo mnie ciekawią wasze choinki papierowe. Pokaż co zrobiłeś !!!!!

Pozdrawiam serdecznie ;]

3 komentarze:

  1. lol nie ma to jak kraść filmiki z youtube bo akurat wiem czyji to filmik byłam przy jego kręceniu

    OdpowiedzUsuń
  2. @Agath Q. Kazoo No i co że wziął ten filmik z YouTube'a? Chodzi tylko o to, że gdyby sam to robił to ktoś mógłby nie zrozumieć bo na tym filmiku jest dokładnie pokazane jak to trzeba zrobić. Poza tym, gdybyś weszła na jakiegokolwiek bloga, to każdy tak robi żeby było wszystko dokładnie pokazane.

    OdpowiedzUsuń
  3. A co do choinki to super mi wyszła ;)

    OdpowiedzUsuń